Вітаємо новачків!

24 трав. 2018
24 травня 2018 року пройшла зустріч із батьками, які бажають, щоб їхні діти відвідували заклад.

Працівники садочка заздалегідь у телефонному режимі запросили всіх, хто зареєстрований в електронній черзі. Зустріч почалася з невеличкого концерту.

Завідувач Єрмішкіна Т.В. особисто зустрічала всіх гостей, познайомила присутніх з правилами установи, режимом роботи, досягненнями педагогічного колективу, поділилася планами підготовки до літнього оздоровлення та на новий навчальний рік. Провела екскурсію-огляд по дитячому садочку, ознайомивши з матеріальною базою закладу, як одним із результатів спільної роботи з батьківською громадою.

Старша медична сестра Круглова О.П.  розповіла про харчування дітей, щеплення та захворювання.

Батьки  змогли отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили.  Зустріч пройшла в дружній та невимушеній  атмосфері.

Звіт керівника