ЗДО № 7 "Джерельце" м.Тернівка

В ДНЗ розпочався літній оздоровчий період

2 черв. 2018
Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу №7 "Джерельце". Адже лише влітку сонечко так щедро дарує нам своє тепло,і можна досхочу гуляти і бавитися.

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільного віку в ДНЗ забезпечується проведення фізкультурно-оздоровчої роботи (ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартовуючі процедури), організація рухової активності у повсякденному житті (рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного закладу, фізкультурні свята і розваги, самостійна рухова діяльність, дні здоров’я, індивідуальна робота з фізичного виховання), проведення занять з фізичної культури, які розглядаються як цілеспрямована та унормована форма організованої навчально-пізнавальної діяльності, що має на меті оптимізацію рухового режиму, формування та закріплення рухових умінь і навичок. Розвиток фізичних якостей, надання дітям спеціальних знань з фізичної культури.