Традиція - запорука успішної, систематичної роботи з дітьми

23 лип. 2018
"Дитина вимагає діяльності безперестанку і стомлюється не внаслідок діяльності, а внаслідок її одноманітності та однобічності." - К. Д. Ушинський

До системи оздоровчо-профілактичних заходів входить обов’язкове проведення фізкультурної паузи (динамічної перерви), так як діти дошкільного віку потребують частої зміни діяльності.  Фізкультурні паузи є ефективним засобом підвищення працездатності і зниження втоми у дітей.

Педагогічний колектив нашого закладу вирішив ввести традицію музично-хореографічної хвилинки в літньо-оздоровчий період. Кожень день на прогуляці вихователі, інструктор з фізичної культури проводить з дітьми  музично-хореографічні хвилинки для того щоб діти могли пережити та відчути ті емоції, які зазвичай у повсякденному житті “зажаті”. Ми вважаємо, що танці — чудова можливість виразити емоції за допомогою свого тіла й оздоровитися. Танцями можна вилікувати ряд психологічних проблем: невпевненість у собі, проблему самовираження та ін. Саме завдяки танцям дитина може навчитися виражати свої емоції, розуміти себе.