Підготовка до нового навчального року

14 серп. 2018
Ми піклуємось про те, щоб наші діти з радістю йшли до садочка!Наш колектив відповідально ставиться до комфортного перебування дітей у нашому дошкільному закладі.Під час літнього періоду в нашому дошкільному закладі велася не тільки оздоровча компанія, а й підготовка дошкільного закладу до нового навчального року. Так у приміщеннях нашого дитячого садочка проведено частково ремонтні роботи.

В рамках підготовки нашого закладу до нового навчального року працівниками закладу, за активної участі батьків вихованців, проведено ряд  господарсько -  побутових робіт.

А саме:

-      організовано перехід до інших групових приміщень згідно віку дітей;

-      просушено подушки та дитячі матраци;

-      почищені усі килими та підлогове покриття;

-      побілено приміщення овочесховища;

-      здійснено покіс трави на всій території;

-      частково пофарбовані дитячі меблі в групах (стільчики, ліжка), двері, шафи;

-      проведено частковий ремонт на харчоблоці;

-     зроблено ремонт в коридорі перед музичним залом;

-   зроблено ремонт в груповій кімнаті (середня група), туалетній кімнаті  та мийці (старша група), спальній кімнаті (група раннього віку);

-      промарковано весь прибиральний інвентар, дитячі меблі, посуд тощо;

-      випрано весь м’який інвентар (штори, покривала, наматрацники тощо);

-      пошита нова постільна білизна;

-      проведено чищення кондиціонерів в музичній залі;

-      пофарбовано фасад центрального входу, пожежні драбини, ганки, вхідні двері,  обладнання на ігрових майданчиках;

-     поварені труби теплопостачання;

-      закріплено всі меблі у групових приміщеннях;

-      оновлено розвивально – ігрове середовище відповідно до сучасних вимог у всіх вікових групах.

Наш садок з радістю готов зустрічати дітей в новому навчальному році!