Найкращий майданчик КДНЗ №7 "Джерельце" - 2018

24 вер. 2018
В період з 17.09. по 24.09. на базі садочка "Джерельце" проходив конкурс "На кращий дитячий майданчик"

За результатами голосування комісії:

1 місце – 1 старша група – 41 бал – Вихователі: Ачкасова І. О., Звягінцева К. О., помічник вихователя Мате О. В.

2 місце – 1 середня група – 37 балів - Вихователі: Крилова С. В., Бугір Т. А., помічник вихователя Мартинова Н. П.

3 місце – 1 ясельна група – 30 балів – Вихователі: Лебеденко Л. В., Омелич Т. П., помічник вихователя Коротких Ю. О.

Цікавими педагогічними знахідками стали: на майданчику 1 старшої групи був встановлений новий автомобіль, який можна використовувати для сюжетно-рольових ігор дітей, для відпочинку, для самостійної ігрової діяльності. На майданчику 1 середньої групи значну увагу привернула сучасна дизайн-клумба для кожної пори року та новий чохол на пісочниці. У 1 ясельній групі встановлений новий ігровий матеріал для дітей, але треба звернути увагу на доведення задуманого до кінця, а саме врахувати техніку безпеки для дітей раннього віку. Майданчики усіх вікових груп були за фотографовані та будуть розміщуватися на сайті дошкільного закладу.