Свято мужності до Дня захисника України

12 жовт. 2018
Весь педагогічний колектив дитячого закладу «Джерельце» щиро та сердечно вітають усіх чоловіків, захисників України зі святом!

День захисника України – це свято мужності та самовідданості, якими володіють справжні захисники України. Це свято кожного хто в той чи інший час  віддав свої знання, силу, мужність на захист нашої Батьківщини.  Д

В нашому дошкільному закладі відбулося свято присвячене Дню Захисника України. Вихованці  та їх батьки найкращими щирими побажаннями привітали бійців АТО міста Тернівки. На святі були присутні татусі вихованців, та мешканці міста які захищали нашу Батьківщину.

Педагогічний колектив разом з дітьми підготували урочисту концертну програму, на якій діти частували  гостей паляницею,  щирими віршами-вітаннями, гучними танцями. Бійці АТО розповіли про військову службу, продемонстрували дітям знаряддя  та прийняли участь у веселих козацьких змаганнях та подарувала памятний подарунок - книгу. В цей день у  нашому садочку лунали щирі слова, сміх дітей, вся атмосфера свята була пронизана позитивними емоціями та патріотичним духом. Подарунком для  усіх захисників України стало відеопривітання від дітей та батьків КДНЗ № 7 «Джерельце.