День Знань в дитячому садку

1 вер. 2020
День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями

Цього дня на святково прибраному майданчику   біля воріт у дитсадок дітей зустрічали  мультяшні  герої ФІКСИКИ. Які вітали дітлахів зі святом. Кожна дитинка отримувала на руку браслет певного кольору, якій відповідав певної вікової категорії з привітаннями. Кожна група увесь день відрізнялась різнокольоровими браслетами . Діти бавились ними. Яскрава фотозона на вході в дошкільний заклад залишила святковий настрій. Лунула дзвінкоголоса музика,яку з любов’ю підібрала музичний керівник Пікуль О.П.. А батьки залишали свої побажання на яскравому фліпчарті.

Після святкового сніданку кожна група відправилась на власну "Зелену локацію".  Цього року перші заняття пройшли на святково прибраному майданчику  за формою "Інтелектуальний пікник" за темою "Мій садочок" із використанням ляльки - персони.

Наприкінці кожна дитинка отримала цукерку, кульку  та смачний сік.