Правила прийому

Правила прийому Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

- Заяви батьків;
- Копій паспортів батьків;
- Копії свідоцтва про народження дитини;
- Медичного висновку про стан здоров'я дитини і відсутності протипоказань для його прийому до Установи;

Відрахування дітей із дошкільного закладу (ясла-садка) проводиться в наступних випадках:

- За заявою батьків; - за медичними показаннями;
- За неодноразові порушення батьками Статуту Установи,
за несвоєчасну оплату (протягом двох і більше місяців підряд)
за утримання дитини.

Порядок справляння плати за утримання дитини

Оплата батьками утримання дитини в Установі за поточний місяць здійснюється у вигляді передоплати не пізніше 10 числа попереднього місяця шляхом безготівкових перерахувань.
• Перерахунок оплаченої квитанції у разі хвороби дитини провадиться в наступному місяці.
• Батьки представляють оплачену квитанцію вихователю.
• Пільгова оплата за д / с надається після подачі завідувачу дитячим садом підтверджуючих документів на пільгу. Перерахунок здійснюється з моменту подачі документів.

Примітка: У разі звернення батьків після комплектування груп та відсутності місць у групі даної вікової категорії, для подальшого влаштування в інший ДНЗ м.Тернівка звертатися до інспектору відділу освіти  Громової Валентини Іванівни
Вул. С.Маркова 7, м. Тернівка, Дніпропетровської обл. 51500 тел/факс (05636) 7-44-92   кожного четверга з 13.00 до 17.00.