ЗДО № 7 "Джерельце" м.Тернівка

Національно-патріотичне виховання

План заходів з національно-патріотичного виховання дошкільного навчального закладу № 7   «Джерельце»

Систематизувати нормативно-правові та методичні документи з питань патріотичного виховання.

листопад

Забезпечити висвітлення заходів національно-патріотичної спрямованості, які реалізуються закладом на сайті ДНЗ в рубриці « Патріотичне виховання».

Протягом року

Забезпечити організаційно – методичний супровід модернізації змістового наповнення національних куточків в группах ДНЗ.

жовтень

Провести до Дня захісника вітчизни святковий концерт «Діти козацького краю».

жовтень

Систематизувати в методичному кабінеті навчальні посібники, методичну та художню літературу з питань патріотичного виховання.

грудень

Організувати в методичному кабінеті тематичну виставку «Виховуємо патріотів».

Грудень

Забезпечити організаційно – методичний супровід участі педагогічного колективу в конкурсі – огляді куточків державної та національної символіки.

Робота з педагогами

Провести круглий стіл для вихователів «Національно-патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку».

Березень

Провести тематичне вивчення «Система роботи з виховання у дітей національної свідомості шляхом розширення знань про сім'ю, родину, рідне місто, Батьківщину».

січень

Організувати серед вихователів груп огляд національних куточків

Грудень

Провести колективний перегляд заняття з правового виховання група «Вінні-Пух»

Робота з дітьми

Виставка дитячих робіт на тему: «Великодні писанки»

квітень

Залучати дітей до читання та обговорення творів про Батьківщину, малу Батьківщину.

Протягом року

Проводити з дітьми дидактичні ігри патріотичного спрямування, народні рухливі та спортивно – патріотичні ігри.

Протягом року

Спонукати дітей до участі у розмовах, бесідах про події, які відбуваються в рідному місті, про визначні місця рідного міста із використанням фотографій, ілюстрацій тощо.

Протягом року

Проведення тематичних занять до дня народження Кобзаря

березень

Залучати дітей до участі у святах та розвагах: свята Миколая, Щедрого вечора, новорічних та Різдвяних свят

Грудень-січень

Робота з батьками

Акція буккросингу /книгооберту (українська книга)

Листопад

Консультації для батьків на тему: «Виховання патріотичних почуттів у дошкільників»

Січень

Залучати батьків до участі у виставках дитячих робіт, конкурсах, національних святах та розвагах.

Протягом року

Висвітлювати в батьківських куточках питання з патріотичного виховання дітей, розміщувати відповідні поради та рекомендації.