фестиваль “Гармонія руху”

19 лист. 2013
З 11 по 15 листопада 2013 року КДНЗ “Джерельце”, з метою збереження та зміцнення здоров`я дітей, прийняв участь в програмі Всеукраїнського фестивалю “Гармонія руху”

Творча група розробила програму на тиждень, організувала раціональне предметне середовище для різних форм, видів рухової активності, створили сприятливі умови для позитивних та морально-вольових проявів дітей. Вихователі в кожній групі залучали батьків до активної участі в навчально-оздоровчій роботі.

Всі заходи проводились організовано, в урочистій обстановці. Особливу увагу приділили питанням безпеки та уникнення травматизму. Лікарський контроль здійснювался медичним працівником дошкільного закладу.

Не залишилася поза увагою вихователів і робота з інших розділів програми. Хоча навчальні заняття з них не проводяться, однак дозвілля дітей також заповнюється бесідами, читанням художньої літератури, самостійною художньою діяльністю на теми здорового способу життя.