Сьогодні наш садочок відновив свою роботу!

3 черв. 2020
Для відновлення роботи наш заклад за бюджетні кошти забезпечений всім необхідним для роботи.

Сьогодні наш садочок відновив свою роботу!
Для відновлення роботи з 03.06.2020 року наш заклад за бюджетні кошти забезпечений в достатній кількості дезінфікуючими, миючими засобами, антисептиками, засобами індивідуального захисту , безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, урнами та пакетами для утилізації засобів індивідуального захисту.

Напередодні силами працівників нашого садочка було проведено обробку території та малих архітектурних форм для знезараження, намальовано розмітку на групових майданчиках, на території закладу, підготовлено інформаційний стенд для батьків та ін.

Вранці 03 червня прийом дітей проводився на вході до садочку із температурним скринінгом медичною сестрою закладу. Також малюків зустрічав садочок веселою музикою та з казковим героєм, який нагадав малятам що вони знову повертаються до свогго світу казок та дитинства.

Після сніданку у всіх групах закладу була проведена бесіда щодо запобігання розповсюдження короновіруса. Діти незважаючи на незвичні умови перебування в садочку всеодно раділи поверненню до друзів та вихователів.