Педагогічна майстерня

27 лист. 2020
Відкриті покази різних видів діяльності І квартал

Згідно річного плану  в КДНЗ №7 «Джерельце» з 23 по 25 листопада   пройшли відкриті покази різних видів діяльності. Так вчитель-логопед Миронова Т.В. показала логопедичне заняття з використанням Лего-технології «Подорож звука[c] до Лего-країни»; Литнєва О.О., вихователь ІІ середньої групи, інтегроване заняття з використанням інноваційної технології В.Проппа «Ось як казочка складалась…»; вихователь старшої групи Рижова О.В. продемонструвала творчу гру з пріоритетом дослідницької діяльності «Метеостанція в дитсадку – Синоптик UA».

Творчі задуми педагогів занурили малечу в атмосферу казковості. Вихованці вчителя-логопеда Миронової Т.В.  подорожували Лего-країною; діти ІІ середньої групи, разом з Ольгою Олександрівною, завітали до Країни казок; Рижова О.В. запросила дітлахів до Метеостанції.

Цікаві ігрові сюжети були насичені дидактичними іграми, вправами спрямованими  на розвиток мовлення, креативних здібностей, комунікації, колоборації дошкільників.

Найяскравішими з них можна назвати такі посібники: «Продовж візерунки і вимови склади», «Знайди місце звука», «Що зайве?» - вчителя-логопеда Миронової Т.В.; «Хто прийшов перший?», «Предмет з якої казки?» - вихователя ІІ середньої групи Литнєвої О.О.; «Компліменти сонечку та хмаринки», «Веселий термометр» - вихователя старшої групи Рижової О.В.

На заняттях, педагогами були продемонстровані такі інноваційні технології як: «Лего»  - вчителем-логопедом Мироновою Т.В.; «ТРВЗ» за методикою В. Проппа – Литнєвою О.О.; використання ІКТ – вихователем старшої групи Рижовою О.В.

Вихованці ІІ середньої групи продемонстрували блискучі знання програмових казок; старшої групи – призначення метеообладнання; логопедичної – вміння оперувати набутими знаннями у практичній діяльності. Але загальним був - непідробний інтерес до виконання всіх завдань, що пропанували  талановиті педагоги.