Новорічні ранки

28 груд. 2020
Малеча Діда Мороза зі Снігуркою зустрічали співали, танцювали, у веселі ігри грали

Згідно річного плану 28.12. та 29.12.2020 р. у ЗДО №7 «Джерельце» пройшли новорічні свята в усіх вікових групах.

Музичним керівником, Пікуль Ольгою Петрівною, та вихователями закладу була проведена велика  підготовча робота, яка сприяла добрій організації свят.

Кожне свято, мов театралізоване дійство, вражало казковістю сценаріїв. Так в логопедичній групі та групах раннього віку малеча завітала в гості до ялинки; до дітей молодшого віку з іграми, таночками, піснями прийшов веселий Клоун; дітлахи середнього віку розчаклували новорічну ялинку; старші дошкільнята стали учасниками казки «Холодне серце».

Згідно сценарію, дітлахи на святі були одягнені в яскраві, новорічні костюми: зайчиків, ялинок, клоунів, намистинок, морозят, тролів, сніжинок, ляльок – Лол, фіксиків.

Музичним керівником, Пікуль Ольгою Петрівною, був підібран цікавий музичний матеріал згідно програмових вимог та вікових особливостей дошкільників; організован вхід  до святкової зали, дітьми садових груп, скочуванням з крижаної гірки, що надало святу казковості.

Діти, на святі, співали веселі новорічні пісні в усіх вікових групах як під акомпанемент,  так і під мінусовку в старшій групі дошкільного віку; водили хороводи круг яскравої  ялинки; грали у веселі музичні  ігри; виразно читали святкові вірші, танцювали запальні таночки.

Найбільш вдалими можна назвати такі таночки: «Ялинок», «Зайчиків» - в ясельних групах; «Клоунів», «Ялинок» - в групах молодшого віку; «Морозят», «Намистинок», «Тролів» - середнього віку; «Сніжинок», «Тролів», «Вальсу-маскараду» - старшого; «Фіксиків», «Ялинок» - в логопедичній групі.

Яскравими емоціями вихованців на святах вибухнули новорічні ігри. Найемоційніші з них такі: «Гра в сніжки» - ранній вік; «Сугроб» - молодший; «Гра з Дідом Морозом» - середній; «Заморожу», «Подарунок» - старший дошкільний вік; «Закоти сніжок у ворітця» - група КТ.

Незабутні враження малеча отримала від зустрічі з казковими героями, які зіграли талановиті педагоги, помічники та їх старші діти. Кожна роль, зіграна на святах, емоційно насичена, наповнена цікавими несподіванками, артистично обіграна, бо до її виконання вихователі вклали всю душу та любов до вихованців, бажання подарувати дітлахам радісні відчуття.

Добре зіграні ролі: Діда Мороза - Криловою Світланою Вікторівною, Лебеденко Людмилою Володимирівною та Звягінцевою Катериною Олександрівною; Снігуроньки – Поночевною Тетяною Валеріївною, Бугір Тетяною Андріївною, Ачкасовою Іриною Олександрівною, Бурчак Іриною Юріївною; Сімки – Мринською Олесею Вікторівною (помічником вихователя ІІ середньої групи); Нулика – Дмитрієвою Анжелікою Юріївною; Сніговика – Ващишиною Тетяною Генадіївною.

Відмінно зіграні: Діда Мороза – Спіріною Євгенією Михайлівною; Клоуна – Резніковою Оксаною Віталіївною; Снігової Королеви – Бугір Тетяною Андріївною; Білодонни – Рижовою Оленою Володимирівною.

Найартистичним дуетом можна назвати ролі Кікімори та Лєшего зіграні Цідило Наталею Григорівною, Поночевною Тетяною Валеріївною.

Феями на святі були ведучі. Найемоційніші з них: Цідило Наталя Григорівна, Литнєва Ольга Олександрівна; Спіріна Євгенія Михайлівна, Рижова Олена Володимирівна та Резнікова Оксана Віталіївна; справжні господині - Лебеденко Людмила Володимирівна, Омелич Тетяна Петрівна, Крилова Світлана Вікторівна, Ващишина Тетяна Генадіївна; Ачкасова Ірина Олександрівна та Звягінцева Катерина Олександрівна. Вони добре керували музичним процесом, надавали емоційного забарвлення святу, допомагали дітлахам та педагогам що грали ролі.

Вдало проведені новорічні свята – результат кропіткої роботи усього педагогічного колективу ЗДО №7 «Джерельце».