Педагогічний КОУЧИНГ

20 січ. 2021
Використання Google Форм в роботі з батьками

20 січня пройшов педагогічний коучинг де вихователі всіх вікових груп звітували про роботу з батьками в режимі онайн. Кожна група творчо підійша до організації та проведення батьківських зборів. Підібрали для себе цікаву та зручну форму звітування перед батьками про досягнення дітей за програмовими вимогами І півріччя; підібрали консультацію з питання виховання та розвитку дітей; додали фото вихованців. Таким чином, батьківські збори були проведені  у додатку  Googl mit, та у  групах вайбера. Практичною частиною педагогічного коучингу було оволодіння виховатеями  навиками користування онлайн-сервісом. Вихователь, Литнєва О.О. , навчила педагогів створювати анкети для батьків у Google Формах та проводити анкетування онлайн. Виховатеі, в кінці зустрічі, зробили висновок, що бути сучасним вихователем дуже актуально, цікаво та креативно.