Свято Весни та жінок

11 бер. 2021
Жінок зі святом діти привітали, любов свою їм дарували

Згідно річного плану, 10 та 11 березня 2021 року, в усіх вікових групах пройшли свята Весни та жінок.

До їх підготовки, музичним керівником Пікуь Ольгою Петрівною, були написані цікаві, сучасні сценарії орієнтовані на вікові особливості дітей. Так в групах раннього віку пройшло свято «Кицьки дім»; молодшого – «Чарівні  цукерки  від  Ляльки Карамельки»; в групах середнього віку – «Матусина країна»; старшого – «Червона Шапочка на новий лад або перевиховання Вовка». Група КТ готувалася до свята за сценарієм «Домовий Кузя та чарівна квітка», але із-за карантинних обмежень свято не було проведене з дітьми.

До кожного сценарію, Ольгою Петрівною,був підібран цікавий музичний матеріал згідно методики організації свят, вікових особливостей, індивідуальних можливостей дітей.

Дуже вдалими можна назвати: парний танок «Ось як ми гуляємо», гра «Дзвоники» - в групах раннього віку; танок  дівчат  з   ляльками, «Помічники», гра з цукерками – в молодших групах; таночки: «Стюардес та стюардів», «Модниці», ігри: «Веселий віник», «Хто швидше збереться на роботу»  - в групах середнього віку; танок «Щасливі діти», танок зайців, «Танго» – в старшій групі.

Діти всіх вікових груп були одягнені в гарні, яскраві костюми: кошенят (яс.гр); цукерок (мол.гр); стюардес та стюардів (сер.гр); квітів (ст..гр). На святах  діти продемонстрували свої таланти, розкрили творчі здібності у декламуванні віршів, виразному співу пісень, танцях, іграх, в грі на музичних інструментах.

Прикрасою свят були герої  яких грали талановиті вихователі закладу. Так найяскравішими з них можна назвати: Лялька-Карамелька-зіграна Ачкасовою І.О.; Бабуся – Звягінцевою Катериною Олександрівною; Вовчиця та Кішка - Омелич Тетяною Петрівною; Вовк – Резніковою Оксаною Віталіївною. Не менш яскравий образ Джина, який обіграла Литнєва Ольга Олександрівна, став родзинкою свята дітей середніх груп та роль Дядька Кота – Звегінцевою А.М. – прикрасила свято малечі ясельних груп.

Господинями свята були ведучі. Їх емоційність, вміння володіти дитячим колективом вдало організувало свято. Це – Бурчак Ірина Юріївна; Лебеденко  Людмила Володимирівна; Ачкасова Ірина Олександрівна; Резнікова Оксана Віталіївна; Рижова Олена Володимирівна; Спіріна Євгенія Михайлівна; Крилова Світлана Вікторівна та Звегінцева М.Г.

Сюрпризні  моменти були підпорядковані сюжетам свят. Так в групах раннього віку це був Кицьки кошик; кошик з цукерками від Ляльки-Карамельки отримали діти молодших груп; глечик з цукерками від Джина - діти середніх груп; пиріг дітлахам старшої групи подарувала Бабуся з казки «Червона Шапочка».

Протягом двох святкових днів весь дитячий заклад перебував в атмосфері казковості та весняної краси.