19 груд. 2019

Свято Миколая у нашому садочку

19 грудня - День святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. В цей день у нашому садочку відбувся святковий бал.
17 груд. 2019

Новий рік у садочку

Графік зимових ранків ЗДО № 7 "Джерельце"
16 груд. 2019

Шановні батьки!

В рамках проведення моніторингу організації харчування в дитячому садку просимо вас заповнити анкету та надіслати нам на електронну адресу [email protected]. З повагою адміністрація закладу.
11 груд. 2019

Майстер - клас для педагогів «Експерименти як основний вид пізнавально-дослідницької діяльності»

На цьому майстер-класі кожна вікова група представила досвід роботи з дітьми дошкільного віку з розвитку пізнавальної активності через пошуково-дослідницьку діяльність.
3 груд. 2019

Зима вже на порозі, а це означає - що скоро Новий Рік!!!

Шановні батьки, просимо вас долучитися до нашої новорічної акції
8 лист. 2019

"Цей чудовий світ книжок"
7 лист. 2019

Співпраця ЗОШ та ЗДО у сучасному форматі

06.11.19 р. ЗОШ №7 запросила наших вихованців старших груп до себе на гостини. Для дітей була організована чудова пізнавальна екскурсія.
6 лист. 2019

Педагогічний тренінг "Робота з батьками через призму сучасного ЗДО"

Напередодні Дня відкритих дверей педагогічний колектив нашого закладу актуалізував свої знання з теми "Робота з батьками у ЗДО"
5 лист. 2019

День самоуправління батьків у садочку

В рамках Тижня батьківства в нашому садочку було організовано День самоуправління батьків
5 лист. 2019

08.11.2019 р. о 16:30 в музичній залі ЗДО №7 "Джерельце"

Відбудеться святковий захід до Дня відкритих дверей. Запрошуємо усіх бажаючих!!!