24 лист. 2017

Схилімо голови перед історією

Згідно з Указом Президента України, четверта субота листопада оголошена "Днем пам'яті жертв голодоморів"
23 лист. 2017

Наступність ДНЗ та ЗОШ

Сьогодні вихователі дитячого закладу переглянули відкритий урок в 1-В класі ЗСШ №7
22 лист. 2017

Психологічна кухня

Тема: Вивчаємо особливості уваги дітей дошкільного віку
17 лист. 2017

Тиждень Безпеки в ДНЗ

На виконання наказу по дошкільному навчальному закладі від 08.11.2017 року № 47 – АГ «Про проведення Тижня безпеки» у дошкільному навчальному закладі «Джерельце» з 13. 11. 2017 року по 17.11. 2017 року проведено Тиждень безпеки дитини.
9 лист. 2017

Семінар в ДНЗ

8 листопада розпочав свою роботу теоретично - практичний семінар з теми "Підготовка дитини до суспільного життя"
2 лист. 2017

Гарбузові фантазії

Крокує осінь по землі. Своїми чарівними фарбами прикрашає нашу землю. Багата та щедра на овочі, фрукти, осінні квіти.
2 лист. 2017

Свято Осені

Осінь це пора яка немов би в казці перетворює весь навколишній світ в яскраві барви листопаду і сьогодні вона завітала в Дитячий садочок №7 "Джерельце" міста Тернівка, де веселі малята з радістю запросили її на свято.
30 жовт. 2017

Осінні дива

З приходом чарівної пори у всіх дитячих садках розпочинають активну підготовку до свята осені. Дітки вчать осінні вірші й пісні та розбирають ролі зі сценарію до свята осені, а педагоги разом із батьками розмірковують, як же прикрасити дитячий садок, щоб було святково, яскраво, оригінально, але й не дуже дорого.
19 жовт. 2017

Осіння прогулянка

Вихователі старшої групи ДНЗ №7 вважають своїм завданням навчити дитину бачити красу природи, милуватися нею, спілкуватися, виражати своє ставлення до неї.
18 жовт. 2017

Конкурс

В дошкільному закладі "Джерельце" пройшов 1 етап обласного конкурсу "Мій рідний край - моя Батьківщина"