3 бер. 2017

8 березня

В ДНЗ планово пройшли весняні ранки
1 бер. 2017

Прийшла весна, тому хочеться створити відповідний настрій і в приміщенні.

Театр починається з вішалки, а дітсадівська група з вхідних дверей і шаф для одягу.
23 лют. 2017

Масляна

Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим життям, славили Сонце, яке давало настрій і щастя всьому живому.
16 лют. 2017

Батьквіський клуб

16 лютого в КДНЗ №7 "Джерельце" відбулося засідання консультативного батьківського клубу
27 січ. 2017

Засідання творчої групи міста

Творчі групи - одна з ефективних форм методичної роботи педагогів
19 січ. 2017

Конкурс "Новий рік заглядає у вікно та стукає у двері"

У дошкільному закладі пройшов конкурс на краще оформлення віконця та роздягальні до Нового року.
11 січ. 2017

Вертеп

Дивовижне свято «Різдвяний вертеп »
28 груд. 2016

Новий рік

З настанням Нового року, всі ми очікуємо свята, казкових чудес, веселощів, сміху, подарунків і радості. Особливими новорічні заходи є для дітей. Адже саме новорічні свята дарують виконання їх найзаповітніших дитячих мрій і бажань. А неповторну атмосферу чарівної казки дарують – радість від святкових карнавалів, мерехтіння вогників на ялинці, чудові подарунки від Дідуся Мороза та Снігуроньки.
19 груд. 2016

День Святого Миколая у садочку

Свято Миколая – одне з найулюбленіших і найбажаніших для дітей. Це добре, очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей.
14 груд. 2016

Педагогічна рада