Чарівний квест "У пошуках скарбів"

23 лип. 2020
Сьогодні у нашому садочку відбувся чарівний квест

Дуже важливо під час пандемії підтримувати гарний емоційний стан у дітей. Всі працівники нашого закладу дбають про здоров'я наших малят, та кожен день малюють  усмішки на обличчях малюків.

Сьогодні усі разом підготували цікавий квест "У пошуках скарбів". Діти зустрілися з казковими героями та поринули у незвичайний світ пригод.

Побували на піратський шхуні та пройшли посвяту у пірати, разом з Морським царем випробовували себе на влучність та спритність. Свинка Пеппа разом зі своїм меншим братиком Джорджом перевірили малят на знання казок. Кікімора затягнула малят у шалені танці, але не встояла перед дитячим запалом.

Наші малюки звичайно перемогли усіх та подолали всі перешкоди, отримали скриню зі скарбами, а після свята  підкрипились смаколиками.