24 груд. 2015

Новорічні ранки

24-25 грудня 2015 року у дошкільному закладі відбулися новорічні ранки. Цікаві казкові сюжети, веселі пісні, танці, хороводи, різноманітні конкурси для батьків і дітей, чудові маскарадні костюми, вірші, ігри на зимову тематику, Дід Мороз та Снігуронька, хороші подарунки, багато привітань і побажань - все це сприяло створенню новорічного настрою. Новорічні свята в ДНЗ сподобалися дітям, батькам, гостям.
24 груд. 2015

Новорічні ранки

24-25 грудня 2015 року у дошкільному закладі відбулися новорічні ранки. Цікаві казкові сюжети, веселі пісні, танці, хороводи, різноманітні конкурси для батьків і дітей, чудові маскарадні костюми, вірші, ігри на зимову тематику, Дід Мороз та Снігуронька, хороші подарунки, багато привітань і побажань - все це створювало новорічний настрій. Новорічні свята в ДНЗ сподобалися дітям, батькам, гостям і запрошеним.
19 жовт. 2015

Тиждень БЖД

З 19.10.2015 по 23.10.2015 в нашому закладі пройшов тиждень БЖД. Навчально - виховний процес будувався на основі розробленої програми. Вихователями було проведено заходи відповідно до даної тематики.
1 вер. 2015

День Знань

Розпочався новий навчальний рік і для наймолодших тернівчан — вихованців дошкільних навчальних закладів. В цей святковий день для своїх вихованців радо відчинилися двері КДНЗ «Джерельце». Всі були раді зустрічі після літнього відпочинку, тому піднесений настрій панував у садочку зранку. У нашому садку в цей день відбувся святковий захід, присвячений Дню знань. Вихователі підготували для дітлахів яскраве свято. Веселі казкові герої проводили ігри, звеселяли запальними таночками.
20 жовт. 2014

Тиждень БЖД

з 20 по 24 жовтня в нашому садку проходив тиждень БЖД. Змістовно та цікаво пройшов цей тиждень у всіх вікових групах. В ясельних групах проходили такі заходи: заняття з теми «Моя сім`я», «Хмаринка чи сонечко», «Вогонь добрий, вогонь злий», розгляд демонстраційного матеріалу по темам: «Свій – чужий», «Безпечні та небезпечні речі», «Особиста гігієна», проводилися дидактичні ігри «Принеси, що я назву», «Порятуй вірних друзів», «Їстівне – неїстівне», «Небезпечні речі – джерела небезпеки», діти під керівництвом вихователів грали в рухливі ігри, які сприяють закріпленню правил поведінки дітей на природі та на проїжджій частині. Для покращення засвоєння матеріалу дітьми вихователі молодших груп залучили дітей до різних форм роботи: проводилися дидактичні ігри «З ким можна спілкуватися, а з ким - ні», «Що у кошику», «Хороші та погані речі», «Ведмедик захворів», «Склади з частин ціле»; проведені бесіди «Як поводитися з незнайомцями», «Правила поводження в природі», «Про здоров`я треба дбати», «Куточок протипожежної безпеки», а також діти пограли в рухливі ігри «Цілься краще», «Діти в лісі», «У ведмедя у бору». Середні групи протягом тижня провели безліч заходів, що сприяють удосконаленню знань дітей про правила безпечної поведінки в довкіллі, в побуті, на проїжджій частині тощо. Зокрема проводились такі результативні заходи: бесіди «Цей знайомий незнайомець», «Природа – мати, коли ти добре знаєш її», «Про вогонь нам треба знати – з ним не можна жартувати», заняття «Свої та чужі люди», «Про корисність рослин», «Коли ліки поліпшують здоров`я, а коли – шкодять»; дидактичні ігри «Можна – не можна», «Склади букет», «Допоможемо казковим героям уникнути небезпеки»; також з метою формування навичок безпечної поведінки з різними рослинами та грибами в лісі з дітьми проводилася творча гра «Мандрівка до лісу». Діти старшої та КТ групи протягом цього тижня дізналися про стихійні явища в природі, а також закріплювали раніше набуті знання з правил БЖД. Допомогли їм в цьому наступні заходи: заняття з тем «Школа ввічливості», «Хочу все знати», «Те, що мамі допомагає, дитині – загрожує», «Балкон і відчинені вікна – не місце для гри»; дидактичні ігри «Небезпека поруч», «Що зайве у кошику», «Що у ротик не кладуть?», «Вилучи зайве», «Знайди і вірно поклади», «Роздивись і скажи», «Корисно і шкідливо», «Як би я вчинив?», «Свої – чужі», «Сам вдома», «Небезпечна кімната», «Сонце, повітря, вода»; бесіди «Обережним будь», «Безпечне спілкування з незнайомцями», «Правила поведінки у природі», «Сучасні вимоги особистої безпеки», окрім цього проводилися різноманітні рухливі ігри, створювалися ігрові ситуації, а також проводилася індивідуальна робота з дітьми.
14 бер. 2014

Весняні ранки в КДНЗ "Джерельце"

На початку березня в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 "Джерельце" сонячним променем завітала Весна. 5-6 березня сини і доньки вітали своїх мам, бабусь, сестричок з наступаючим святом 8 Березня. Вірші, пісні, кумедні таночки залишили приємний відбиток в пам'яті гостей, які були присутні на весняних ранках.
9 бер. 2014

Сьогодні виповнюється 200 років з дня народження Т.Г. Шевченка

Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.
10 лют. 2014

Фестиваль Театрального мистецтва

З 03.02.14 по 10.02.14 в нашому садочку проходили заходи, присвячені Всеукраїнському Фестивалю театрального мистецтва. Головною метою проведення Фестивалю стало підведення дошкільників до усвідомлення специфіки різних видів театрального мистецтва, залучення до виховання стійкого інтересу до театрального мистецтва дітей, батьків та вихователів, готовності до спільної творчої діяльності.
29 груд. 2013

Конкурс новорічної ялинки

В останній тиждень року в садочку проводиться Конкурс новорічної ялинки, в якому приймали активну участь вихованці нашого садка та їх батьки.
19 груд. 2013

День Святого Миколая

До кожної групи нашого садочка саме в цей день завітав Святий Миколай.