4 груд. 2020

День Української хустинки

Кожен в нашому садочку мав змогу похизуватися гарною хустинкою на фешмобі "Українька хустка"
2 груд. 2020

Електронний методичний органайзер

«Корисні он-лайн додатки в роботі вихователя ЗДО. Майстер – клас для педагогів «Створення відеороликів в InSnot додатку» «Корисні он-лайн додатки в роботі вихователя ЗДО. Майстер – клас для педагогів «Створення відеороликів в InSnot додатку»
27 лист. 2020

Педагогічна майстерня

Відкриті покази різних видів діяльності І квартал
11 лист. 2020

Методичний бенефіс

"Інтеграція в освітній процес інноваційних технологій як складові процесу модернізації освіти"
3 лист. 2020

І засідання учасників МО середніх груп у форматі он-лайн конференції

«Знайомство з програмою «STREАМ-освіта, або Стежинки у Всесвіт»
2 лист. 2020

Міністерство охорони здоров’я України затвердило рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

Рекомендації
29 жовт. 2020

Свято Осіні в садочку

28 та 29 жовтня дітлахи закладу вітали пані Осінь піснями, таночками, веселими іграми
29 жовт. 2020

Виставка "Осінній топіарій Джерельця"

Силами вихователів та батьків в закладі до свята Осені була організована тематична виставка "Осінній топіарій Джерельця"
22 жовт. 2020

Заняття по протиепідемічним заходам у садочку

Перегляд вебінару підготовленого МОЗ України у жовтні "Санітарно-гігієнічний режим в ЗДО під час карантину у зв'язку з covid 19"
21 жовт. 2020

Теоретичний семінар "Інклюзивна освіта. Навчаємо і виховуємо разом".

Діти з обмеженими можливостями здоров’я: хто вони?