13 жовт. 2020

МОTО FEST 2020 «Джерельце»

Напередодні свята Дня захисника України в дошкільному закладі «Джерельце» відбувся захід МОTО FEST 2020 «Джерельце» присвячене Дню Захисника України.
8 жовт. 2020

Перегляд вебінару

Організація протиепідемічних заходів для ДНЗ
30 вер. 2020

Методична платформа

«Модель 4-К» у розвитку soft skills навичок як основа формування самоефективності особистості дошкіьників»
29 вер. 2020

Зірка якості 2019

Ми дуже пишаємося тим, що потрапили до Національного рейтингу якості товарів і послуг «Зірка якості» та отримали звання «Краще підприємство країни»!
28 вер. 2020

Увага! Діти на дорозі!

З метою запобігання дитячого дорожньо - транспортного травматизму, привернення уваги суспільства до проблеми безпеки дорожнього руху, виховання свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху був проведений місячник "Увага! Діти на дорозі!"
2 вер. 2020

Настановча педагогічна рада з елементами тімбілдінгу

ТЕМА: « Погляд у майбутнє: реальні кроки для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини у 2020/2021 н.р.»:
1 вер. 2020

День Знань в дитячому садку

День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями
25 серп. 2020

«ЗІ СВЯТОМ, РІДНА УКРАЇНО! ТИ В НАС НА ВСІХ ОДНА – ЄДИНА!» АБО ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З такою лаконічною назвою пройшло дійство в ДНЗ №7 «Джерельце», із дотриманням соціальної дистанції на території ЗДО
23 лип. 2020

Чарівний квест "У пошуках скарбів"

Сьогодні у нашому садочку відбувся чарівний квест